Kontakt

KONTAKT
INFOLINIA 606 82 09 82

Infolinia pracuje w dni robocze w godzinach 08:00 – 20:00

W soboty w godzinach 09:00 – 15:00


W praktyce, pracujemy do późnych godzin wieczornych i nieraz jest odbierana dłużej.


Opłata jak za połączenie z numerem w sieci Orange.


Prosimy nie pozostawiać wiadomości głosowych na poczcie. Jeżeli numer jest zajęty, nie ma sygnału przerywanego, pojawia się informacja o poczcie głosowej, jednak prosimy próbować zadzwonić ponownie po kilku minutach.


Na infolinii skonsultujemy z Państwem jedynie ogólny zarys połączeń lotniczych i konsultacji podróży, natomiast wszelkie zapytania i rezerwacje przyjmujemy jedynie drogą emailową.


WAŻNE !!! Numer infolinii jest nieosiągalny dla osób dzwoniących z numerów zastrzeżonych, czyli takich które się nie wyświetlają. Podejmując się współpracy, musimy zawsze mieć numer zwrotny do pasażera.


E-mail: info@flight-expert.pl


Preferujemy pracę w ciszy i spokoju, samodzielnie wyszukując dla Państwa propozycji i przeglądając dziesiątki taryf i połączeń lotniczych oraz układając autorskie programy wyjazdów i pisząc z touroperatorami zagranicznymi. Odpowiadamy, jak tylko osiągniemy zamierzony efekt końcowy, czasem jeśli mamy jakieś pytania pomocnicze.


Nasze fizyczne biuro w Warszawie jest lokalem wyłącznie do działań operacyjnych.


Nie prowadzimy bezpośrednich konsultacji w biurze z klientami.


Bilety i inne dokumenty podróży są wystawiane w formie elektronicznej, przesyłamy je na wskazaną skrzynkę emailową. W razie wystąpienia dodatkowych dokumentów w formie papierowej, przesyłamy za pośrednictwem kuriera lub pocztą (priorytet).


Adres do korespondencji pocztowej:


EGZOTYCZNE-PODRÓŻE.PL / FLIGHT-EXPERT.PL,
ul. Uniwersału 2, 03-164 Warszawa